Ludzie o wielkim sercu dla budzenia serc innych

with Brak komentarzy

9 maja odbyliśmy bardzo ubogacające spotkanie z Ewą. Osobą, która pomimo już bardzo wielu zaangażowań zgodziła się wspomóc misję Fundacji. Będzie działać z nami na rzecz wspierania i wzmacniania rodzin, dzieląc się swym talentem i pasją. A potrafi tworzyć wyjątkowe, piękne grafiki. Posiada talent, którym chce się podzielić, co dla nas jest wielką radością.

Ewa ma niezwykłe wyczucie estetyki i bardzo się cieszymy z tej współpracy. Z tego, że będzie nas wspierała, że będzie nam pomagała, a nade wszystko, że wy będziecie mogli cieszyć oko małymi arcydziełami, które wyjdą spod jej dłoni.

Pomoże nam też w obsłudze social mediów, dlatego miejmy nadzieję, że już niedługo informacje o wszystkim, co się u nas dzieje, będą docierały do was z większą skutecznością.

Bardzo Ci Ewo dziękujemy. To wiele znaczy, że pragniesz wspierać to, co jest w nas takie żywe i czym chcemy służyć innym.

Niech Bóg Ci wynagrodzi Twoje zaangażowanie!

A dodamy tylko, że już za kilkanaście dni, tj. 10 czerwca, odbędzie się Msza Święta o dary Ducha Świętego dla współpracowników Fundacji Filome. Jeśli ktoś ma zatem ochotę korzystać z błogosławieństwa i owoców tej Mszy, to zapraszamy do zaangażowania się w naszą działalność. Jest to praca na pewno twórcza i dająca wiele satysfakcji. Jeśli zatem czujesz, że masz jakiś talent czy jakiś wielki dar od Pana, czy też po prostu coś potrafisz i chciałbyś dać to innym, dać to światu, żeby służyło nie tylko kwestiom materialnym, ale nade wszystko duchowym, to bardzo serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

Follow Maryla Błońska:

Latest posts from

Zostaw swój komentarz