Minione rekolekcje

Prowadzące

Anna Powideł

pomysłodawczyni i organizatorka rekolekcji – Córka Króla, szczęśliwa żona, mama 6 dzieci (po trzech cięciach i trzech porodach naturalnych), prezes fundacji Filome, prowadzi liczne warsztaty i spotkania dla kobiet. Zachwycona geniuszem KOBIETY. Jej marzeniem jest, aby każda kobieta odnalazła w sobie prawdziwe piękno i siłę, co pomoże przemienić rodziny, a przez to całą ludzkość.

Wanda Ekielska

żona jednego męża, mama 7 dzieci, zastępcza mama 1; babcia 2 wnuczków i 1 wnuczki w niebie; chrześcijanka; Dzięki Panu Bogu, spotkanym ludziom (szczególnie śp. prof. Włodzimierzowi Fijałkowskiemu i Ewie Niteckiej) oraz własnemu doświadczeniu pomaga rodzicom w przygotowaniu do porodu. Prowadzi wraz z mężem Dom Narodzin Świętej rodziny w Łomiankach.

Vola Kuśmierska

szczęśliwa żona i mama 4 dzieci. Z zamiłowania położna, całym sercem oddana służbie na rzecz kobiecości i macierzyństwa. Przeżyła cięcie cesarskie i porody naturalne po cesarce. Jej misją jest wspierać kobiety w wyborze w jaki sposób rodzić swoje dzieci. Szczególnie bliska jej jest opieka poporodowa, przywożąc ze swojego ojczystego kraju (Białoruś) piękny zwyczaj “otulania poporodowego”. Zaprasza do swojego projektu Otulić Mamę www.otulicmame.pl

Anna Las-Opolska

żona i mama trójki aktywnych dzieci. Psycholog kliniczny, trener rozwoju osobistego. Autorka bloga infreedom.
Nagrała pierwszy w Polsce film o porodzie domowym, który będzie wyświetlany na rekolekcjach. Jest przekonana i wierzy, że każda kobieta, która zachodzi w ciążę, może dołożyć wszystkich starań, żeby poczuć się godnie i bez lęku urodzić.

Ewa Nitecka

żona, matka i babcia czternaściorga wnucząt. Studiowała fizykę na UW oraz w Instytucie Studiów nad Rodziną.
Współautorka książek “Przygotowanie do porodu naturalnego” wyd. PZWL 1987 oraz “Miłość od poczęcia”. Zainicjowała w Polsce zmiany w opiece okołoporodowej zaczynając od organizacji szkoły rodzenia. Organizowała i prowadziła grupy wsparcia dla mam karmiących piersią. Razem z grupą rodziców zorganizowała Stowarzyszenie na Rzecz Naturalnego Rodzenia i Karmienia, które ma znaczący udział w zmianach w opiece okołoporodowej w Polsce. Prowadzi w Radio Wnet audycję “Rodzinnie”. Pomaga w przygotowaniu do porodu, towarzyszy podczas i wspiera po porodzie. Marzy, żeby RODzenie wróciło do RODziny i w rodzie mądrość rodzenia była przekazywana

Anna Śliwa

rehabilitantka – Córka Króla, żona, mama 4 dzieci, maniaczka zbierania grzybów, zawodowo-fizjoterapeutka holistyczna z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w Polsce i Szwajcarii. Pomaga kobietom po cięciu cesarskim.