Blog czas zacząć

with Brak komentarzy

Bardzo się cieszymy, że będziemy mieli z Wami kontakt. Będziecie wiedzieć, co się u nas dzieje na bieżąco. Będziemy mogli relacjonować najważniejsze wydarzenia z życia Filome. I pisać, pisać, pisać… Słowa mają przecież moc. A my tą mocą chcemy się dzielić.

Wiemy, jak wiele osób nas śledzi, wspiera. Przyszła zatem pora, abyśmy uczynili zadość oczekiwaniom i systematycznie zdradzali, co u nas słychać.

Blog będziemy prowadzić w miarę możliwości regularnie. W planach mamy dwa wpisy tygodniowo. Będziemy Was informować o tym, co dzieje się najważniejszego w Fundacji, jak też czasem uchylimy rąbka tajemnicy z życia naszej rodziny.

Zapraszamy! Zaglądajcie do nas regularnie. Komentujcie. Zgłaszajcie sugestie odnośnie do treści. Postaramy się sprostać oczekiwaniom.

Dwa razy w tygodniu możecie liczyć na jakiś wpis na blogu Fundacji Filome. Niech to będzie miejsce wspierające rodziny w duchu etyki katolickiej. Miejsce dla Was i dla nas ważne.

Follow Grzegorz Powideł:

Latest posts from