Cel

Nie potrafisz uwolnić się od swych problemów finansowych? Masz dość małżeńskich kłótni na temat zbyt wysokich wydatków lub zbyt niskich zarobków? Brakuje Ci wiedzy, jak zarządzać pieniędzmi? Nie powinno to dziwić – prawdopodobnie nikt Cię tego nie uczył. Chciałabym wypełnić tę lukę i pokazywać, jak można gospodarować pieniędzmi według wskazówek zawartych w Słowie Bożym. W związku z tym zgłosiłam się do fundacji Filome z propozycją poprowadzenia kursu, który uczy właściwych postaw i daje konkretne narzędzia, pozwalające zapanować nad finansami domowymi w rodzinie chrześcijańskiej.

W czasie tego kursu można się dowiedzieć między innymi:

• Gdzie znajduje się instrukcja obsługi pieniędzy?
  • Dlaczego nie trzeba ciągle myśleć o finansach?
  • Czego nie robi większość ludzi, choć może im to przynieść wymierne korzyści?
  • Jak pracować, aby mieć z tego satysfakcję?
  • Co warto robić na 100%, żeby osiągnąć finansowy spokój?
  • Jak uczyć dzieci właściwego postępowania z pieniędzmi?
  • Co pomaga dobrze zarządzać posiadanym majątkiem?

Przekonasz się, że pieniądze wydane na ten kurs to będzie dobra inwestycja. Zresztą różnicę zobaczysz nie tylko w portfelu…  Nie chcę zdradzać szczegółów, żeby nie popsuć Ci niespodzianki, jeśli zdecydujesz się dołączyć do uczestników kursu

Prowadząca

Anna Sadowska

Autorka bloga Bezcenna (www.aniasadowska.com), lider edukacji finansowej Crown, absolwentka 12 kroków ku pełni życia, żona i mama 3 dzieci

Informacje, miejsce i koszty

Szczegóły kursu:

– 10 cotygodniowych spotkań

– startujemy w poniedziałki 26 listopada od 18.30 (po mszy świętej)

– zadania domowe w oparciu o materiały edukacji finansowej Crown

– koszt 300 zł od osoby, 450 zł od  małżeństwa (materiały wliczone w cenę kursu) zaliczkę w wysokości 80zł należy wpłacić do 19  listopada (w formularzu zgłoszeniowym są szczegóły odnośnie przelewu), reszta wpłaty na spotkaniu.

– ilość miejsc jest ograniczona

– aby kurs się rozpoczął konieczna jest grupa minimum 6 osób

– miejsce spotkań: sala przy grocie solnej Sióstr Urszulanek, ul. Obywatelska 60, Łódź

Szczegółowe zapytania: anna.as.sadowska@gmail.com lub pod nr telefonu 888 388 215

Zapisy do grup

Zajęcia rozpoczynają się w listopadzie.

Do prowadzącej

Anna Sadowska 888 388 215

Do fundacji

mail: info@fundacjafilome.pl   tel: 530 533 222   lub   skorzystaj z formularza poniżej